Про Південну Австралію

Південь Австралії - одне з найдивовижніших місць на нашій планеті. Гори Фліндерс є одним з величезних природних регіонів - це контрастний пейзаж, який зачаровує всіх, хто відвідує його.

Величні вершини гірського хребта Фліндерс утворюють дуже багатий і стародавній ландшафт, що продовжується у Едіакарських холмах. Одним з найраніших живих істот, ця область є геологічним та палеонтологічним скарбом і має величезне культурне значення для народу Адняматана. Адняматана (Adnyamathanha) - це "люди пагорбів" або "люди скель". Почувши історію, пов'язану з нащадками корінних жителів, ви будете зачаровані їхньою історією, оповідями та духовними віруваннями, які зумовили багато унікальних та давніх особливостей регіону, включаючи дивовижний амфітеатр фунт Вілпена. Ця історія назавжди змінить ваш погляд на землю та її захопливі фізичні особливості.

Відвідайте печери Йорамбулла (Yourambulla Caves), Аркару Рок, Священний каньйон (Sacred Canyon) та ущелина Чемберс, щоб побачити захоплюючі скельні малюнки регіону. Різноманітні місця стоянок, кар'єри з видобутку охри, кам'яні знаряддя праці, відсколи на каменях та давні мистецькі галереї відображають деякі з найбільш помітних слідів життя, якіся датуються десятками тисяч років тому.

Далі на південь розташований у формі черевика півострів Yorke з його драматичним узбережжям скельних мисів і дикими пляжами. Біля кінцевої частини півострова знаходиться Національний парк Іннес, який має одні з найкраще збережених природних кущів і пляжів у цьому регіоні. Це територія Adjahdura зі складною культурною та контактною історією, де ви можете відчути різноманітні тури аборигенів, що розкривають історію від днів місіонерів до сьогодення. Це дивовижне місце, де ви можете побачити давні стоянки і почути деякі історії їхнього створення в той час, ознайомитися з цим вражаючим пейзажем.

Ви також можете зануритися в захопливий культурний досвід, навіть не залишаючи міста Аделаїда. В Південно-Австралійському музеї зберігається найбільша в світі колекція матеріалів, яка налічує понад 3000 артефактів, археологічних знахідок, фотографій та відео, пов'язаних із культурою австралійських корінних народів. Щоб ознайомитися ще з більш сучасними і традиційними художніми творами, відвідайте просто Tandanya, який належить і керується Національним інститутом культури корінних народів, розташований у зручному місці в центральному бізнес-районі.

З питань вибору туру звертайтесь у турагенцию "КАРАВАН-ТУР" у Карлівці.