Про Велику Британію

Офіційна назва Великої Британії - Об'єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Об'єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії розташоване на Британських островах. Вони знаходяться на північо-заході Європи. Британські острови відокремлені від материка вузьким протоком води, який називається Англійський канал.

Великобританія складається з чотирьох частин: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Англія, центральна частина, займає більшу частину острова Великої Британії. На півночі розташована Шотландія, а на заході - третя частина країни - Уельс. Четверта частина, яка називається Північною Ірландією, розташована на другому острові. Кожна частина має свою столицю. Столицею Англії є Лондон, Уельс має Кардіфф, Шотландія - Единбург, а головним містом Північної Ірландії є Белфаст.

Великобританія - країна лісів і рівнин. Тут немає високих гір. Річки Великобританії не дуже довгі, але є дві довгі річки - Темза і Северн. Столиця Великобританії, Лондон, розташована на березі Темзи. Оскільки країна оточена численними морями, тут є кілька великих портів на узбережжі: Лондон, Глазго, Плімут та інші. Уельс відомий своїми озерами. Моря і океани впливають на британський клімат, коли взимку не дуже холодно, але ніколи не дуже спекотно влітку. Великобританія - дуже красива країна з давніми традиціями та хорошими людьми. Вона дуже багата історичними та культурними спадщинами, стародавніми звичаями та гостинними мешканцями. Країна, де і сьогодні народ любить свого монарха, де бережно дотримуються традицій предків, країна з чудовими пейзажами, наче зі сторінок давніх казок і легенд.