Відпочинок у Сінгапурі

Сінгапур часто називають "городом-левом". Це вражаючий острів, який вже давно зазначений на картах подорожуючих.

Замовлення квитків до Сінгапуру фактично означає гарантований вхід у захопливий світ, де серед галасу та метушні існують старовинні китайські храми, що розташовані поруч із блискучими хмарочосами і наповнюють навколишнє середовище надзвичайно величним духом.

Однією з найважливіших причин, чому тури в Сінгапур успішно продаються, є той факт, що кожен, незалежно від віку, може знайти тут велику кількість розваг і відвідати безліч визначних місць.

Ви можете вибрати подорож по історичних районах, довкола китайського кварталу, побачити оригінальну визначну пам'ятку Сінгапуру - скульптуру Мерлайона, або піднятися на висоту 165 метрів на гігантському колесі огляду. Але це ще не все! У Сінгапурі є ще безліч визначних місць, що залишать у вас масу емоцій, якщо ви замовите у нас туди поїздку.

Проте визначні місця Сінгапуру не обмежуються лише цим. Велика кількість різноманітних кухонь, столових, місцевих торговців і вуличної торгівлі в Сінгапурі просто вражають.

Крім того, ви можете здійснити покупки. Фактично, шопінг - національна спадщина Сінгапуру. Кожен, хто відвідає місцеві магазини, обов'язково придбає який-небудь високотехнологічний пристрій.

Нічне життя Сінгапуру представлене безліччю закладів. Вони дозволяють вам розважитися або просто відпочити від денної суєти.

Караван тур Карлівка тури у Сінгапур