Пошук турів

Гарячі тури

Тури до Туреччини

У момент вибору місця відпочинку в Туреччині важливо враховувати відмінні риси всіх курортів, щоб гідно вибрати місце відпочинку і знайти максимум задоволення від поїздки.
Анталія - сучасне місто, що швидко розвивається, має хорошу туристичну інфраструктуру: сучасні готелі, дискотеки та розважальні центри, ресторани, незліченні торгові центри, національні кав'ярні. Тур в Анталію буде більш міським, ніж пляжним.

Туры в Стамбул от Караван Тур
Кемер. Готелі тут діляться на дві категорії: для тихого і молодіжного відпочинку. Пляжі Кемера галькові і мають досить широку смугу. У деяких готелів (зазвичай п'ятизіркових) насипні пляжі з піску, але при вході в море - все одно галька.
Белек більш презентабельний і, згідно з цим, дорогий курорт, молоді тут небагато. Пляж піщаний, великий і маленький. Практично всі готелі тут мають виключно категорії 4-5 *. Основна маса готелів займає велику територію і розташовані на 1-й лінії пляжу в основному елітні готелі класу люкс, а також клуби з унікальною архітектурою.

Чи плануєте ви відпочинок і при цьому хочете заощадити? Що таке горящі путівки? Горящі путівки - це вигідна можливість отримати тур за зниженою ціною через відмінні умови або в останній момент.Багато спеціальних пропозицій туристичних поїздок до Туреччини на будь-який сезон ви знайдете в нашій компанії. Не пропустіть цікаві пропозиції гарячих турів до Туреччини за надзвичайно приємними цінами! Особливу увагу рекомендується звернути на них, коли питання відпочинку є визначальним моментом - його вартість.
Наш сайт допоможе Вам підібрати ідеальний тур до Туреччини.

Тури до Туреччини з міста Карлівка