Про В'єтнам

Міста В'єтнаму пронизані французькою вишуканістю, з величезними колоніальними спорудами і вулицями, обсадженими деревами, тоді як сільська місцевість В'єтнаму відзначається безкраїми рисовими полями, розташованими навколо спокійних сіл. Жінки у традиційних вбраннях додають витонченість і елегантність, а кухня ніжна і божественна. Високі гори і хвиляста місцевість плавно переходять у родючі річкові дельти і нетронуту берегову лінію, затоплену причудливими рибальськими селищами, переплетеними з чарівними старовинними містами і захоплюючими дивами природи. Краса, що зачаровує людей.

Ханой є тисячолітньою столицею В'єтнаму і місцем народження супу з локшинами Фо, національної страви В'єтнаму. Оточений спокійним озером Хоен Ким, місто Парящого Дракона вражає мандрівника деревами широких бульварів, вишуканими колоніальними будівлями, легендарним Водним Ляльковим Театром та його чарівним Старим Кварталом. На сході - одне з найзахоплюючіших природних див світу і об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, величезний і захоплюючий дух затока Халонг, вкрита тисячами вапнякових островів, прихованих печер і віддалених пляжів. Подорожуючи на захід нічним потягом, щоб насолодитися Са Па (в'єтн. Sa Pa) окутаного туманом і натякаючого на його минулу славу як вершини французького курорту з захоплюючим видом на тераси рисових полів, розташованих на схилах крутого пагорба, красою культури спілкування на малих оживлених ринках і освіжаючою прогулянкою до каскадів сріблястих водоспадів.

Відвідавши Центральне узбережжя, ви зануритеся в культуру, наповнену безкінечним ароматом імперської величі Хює, що вітає гостей своїм спадщинням царської витонченості. Загубитися у часі, роздивляючись вражаючу імператорську цитадель, царські гробниці та пагоди, розташовані вздовж витікаючої річки Хуонг, насолоджуючись витонченою кухнею Хює. Відвідавши Дананг, ви зможете відпочити на легендарних дрібнозернистих білих пляжах Китайського, полюбуватися видом з вершини Мармурової гори або руїнами храмового комплексу Місон імперії Чампа. Спадщина минулої епохи купецьких торгових шляхів, чарівне старовинне місто-порт Хой Ан залишить вас зачарованими своєю гармонійною поєднаністю архітектури, тихими вузькими вуличками і ввечері, коли воно опускається під світло кольорових шовкових ліхтарів, які виливають своє світло.

Нячанг, успадкувавши обширні ділянки стародавніх білих піщаних пляжів, прозорі спокійні води, кілька берегових островів і помірну погоду протягом більшої частини року, стає ідеальним місцем для відпочинку, здобування загару і насолоди барбекю з морепродуктів на пляжі або зайняття різноманітними водними видами спорту, які можна уявити. М'яко називається містом вічної весни зачаровуючою атмосферою, Далат, завдяки своєму м'якому клімату, розташований серед французьких колоніальних вілл і церков, спокійних озер з сосновими лісами і водоспадами, здивував багатьох точністю свого прозвища, яке назвали містом кохання та "Le Petite Paris". Колись тихе рибальське селище Муй відоме своїми червоними піщаними дюнами, які швидко завоювали популярність як нова Мекка для кайтсерфінгу та віндсерфінгу завдяки своїм прохолодним бризами океану, а також розкішними готелями та курортами з міжнародною та в'єтнамською кухнею, ресторанами з стравами з місцевих морепродуктів, які задовольнять всі ваші бажання.

Пробуджений після десятиліть сну, Хошимін, також відомий як Сайгон, зараз є найшвидше зростаючим містом Азії, енергійно змішуючи свій міський ландшафт, кухню та культуру минулих років з ультрасучасним дизайном. Це жваве космополітичне місто. Провінція Бенче, розташована в дельті річки Меконг на півдні В'єтнаму, відома своїм багатством кокосів. Пропливаючи на каное через лабіринт тіньованих пальмами каналів, досліджуючи пішки дивні села, можна зануритися в простий місцевий спосіб життя. Відкрийте для себе загублений рай всього за кілька хвилин польоту від Сайгона на острові Фукуок, який майже повністю є національним парком, де можна попастися в бескрайні простори неторкнених пустельних пляжів і зануритися до рифів у лазурних водах одного з найбільш збережених скарбів Азії.

Якщо нам вдалося розбудити ваш апетит, тоді подивіться на наші тури або зв'яжіться з нами, щоб обрати місце відпочинку у В'єтнамі і зробити вашу подорож до В'єтнаму унікальною та незабутньою.Тури до В'етнаму з Карлівки