Віза в ОАЕ

Візи в ОАЕ для громадян України

1. Основне, з чим стикається турист при отриманні візи в Об'єднані Арабські Емірати, - це те, що у нас немає консульства ОАЕ. Іншими словами, всі візи оформлюються через туроператора. Хоча зараз вже з'явилася можливість отримати візу в ОАЕ через сайти бронювання авіакомпаній EMIRATES, FLYDUBAI, WIZZAIR, МАУ. Це можна зробити тільки за умови бронювання квитків цієї компанії.
Існують два міфи про візу в ОАЕ. Перший - це те, що візу дуже складно отримати жінкам до 30 років, які подорожують без чоловіка. І друге - те, що туриста можуть не пропустити на митному контролі, якщо в паспорті є віза Ізраїлю. Обидва міфи не стосуються громадян України. Але для громадян країн СНД, назви яких закінчуються на "...стан", до сих пір існують обмеження.
2 Існує декілька типів віз до Об'єднаних Арабських Еміратів:

Транзитна віза в Об'єднаних Арабських Еміратах на 96 годин доступна для подорожуючих, які не планують залишати транзитну зону аеропорта.
Туристична віза на 30 днів
Транзит на 14 днів
Візит віза на 30 иабо 90 днів

Також важливо враховувати, що КОНСУЛЬСТВА ОАЕ в інших країнах не займаються видачею віз для в'їзду в ОАЕ для іноземців. Візи можна оформити всередині ОАЕ, звернувшись до Імміграційного Департаменту в будь-якому з 7 еміратів, якщо за вас поручиться компанія або будь-хто з мешканців ОАЕ. Візи, які отримують громадяни України, не вклеюються в паспорт, просто ставиться печатка на кордоні за основною умовою наявності роздрукованої візи.

3. Транзитну візу на 96 годин можна оформити заздалегідь на веб-сайті бронювання авіакомпанії або через компанію, яка надає такі послуги за додаткову плату. Також можна отримати транзитну візу по прильоту в аеропорт ОАЕ. Для отримання візи по прильоту потрібно мати при собі квиток на рейс до третьої країни та броню готелю. Проте на практиці ніхто зазвичай не оформляє візу по прильоту через її високу вартість - 125 доларів США, і час її оформлення в аеропорту - до 12 годин.  

4 Туристична віза дійсна до моменту в'їзду становить 58 днів, а строк перебування з моменту перетину кордону - 30 днів. За візу встановлено збір у розмірі 220 дирхамів. На практиці в Україні ця сума коливається від 65 до 80 доларів США. Ви можете отримати цю візу в Карловці, забронювавши тур або готель в нашому турагентстві. КАРАВАН-ТУР. Так, існує можливість продовжити візу ще на 30 днів за 1000 дирхамів. Проте, на жаль, у нас ніхто не займається цим.

5 Сервіс перміт можна оформити продовження візи, забронювавши дорогий готель, проте не всі готелі погоджуються оформлювати цей тип візи. Щодо строків, оформлення відбувається значно довше, ніж для звичайної туристичної візи.

6 Візит віза – віза діє до моменту в'їзду протягом 58 днів і може видаватися на строк 30 або 90 днів. Офіційна вартість складає 620 або 1120 дирхамів, плюс необхідно оплатити додаткові витрати. Оформлення візи відбувається всередині ОАЕ за запитом родичів, і государственні органи вимагають від них певну кількість документів і внесення застави.

Наша адреса

  • ул. Полтавський Шлях 105
  • м. Карлівка
  • Полтавська обл.
  • 39500

Наші телефони

  • 050-304-76-60

Ми в соціальних мережах:

Турагенство Караван |Instagram

  Турагенство Караван |В Twitter  
  Караван Тур|В Facebook

 

 

 

© 2005-2018 Туристична агенція Караван.