Тури на Мальдіви

Мальдіви дарують неймовірний відпочинок для будь-якої людини, і стрімкий ріст популярності турів це підтверджує. Однак туристи повинні мати на увазі деякі фактори, які мають велике значення для забезпечення прекрасного відпочинку в острівній державі. Мальдіви - мусульманська країна, і туристи, що відвідують її простори, повинні виявляти повагу до місцевих традицій та релігійних звичаїв.

Неформальний одяг є нормою, але слід мати на увазі місцеві стандарти одягу під час подорожей в нетуристичні зони. Топлес і оголено засмагати не допускається.

Тури на відпочинок на Мальдівах є найбільш популярними серед варіантів розкішного відпочинку. Відпочинок на островах переважно обирають молодята та любителі сонця, оскільки це ідеальне романтичне середовище. Зрозуміло, розкішні курорти та готелі в цьому районі безмежні, перевершуючи інші за вартістю. Проте для мандрівників з обмеженим бюджетом тут є і відносно доступні варіанти. У регіоні і навколо Мале є кілька альтернатив готелів для середнього класу та бюджетних відпочиваючих.

Мальдівські острови мають теплий тропічний клімат з сезоном проливних дощів. Більшість турагентств, що спеціалізуються на турах для відпочинку на Мальдівах, погоджуються з тим, що найкращий час для відпочинку в цій чудовій частині Індійського океану з грудня по квітень. Це сухий період, який має довгі теплі дні і гарантує сонячний відпочинок для тих, хто шукає розкішний зимовий сонячний відпочинок. Зрозуміло, що дешеві пропозиції на тури важко знайти в пік сезону.

Караван тур Карлівка тури на Мальдіви