КУДИ ПОЇХАТИ

Кожного, хто планує провести власну відпустку, хвилює питання «Куди поїхати відпочивати?». Ми допоможемо вам визначитися з дуже великим вибором напрямків.

  • Щоб гідно вибрати місця, де набагато краще відпочити на морі, подивіться, в яку пору року випадає ваш тур? Відомо, фактично найпопулярніші курорти влітку знаходяться на Чорному та Середземному морях, а взимку це Червоне море, Перська затока, країни Південно-Східної Азії.
  • Потрібно визначитися, в яку частину ви поїдете: це буде сімейний відпочинок з дітьми, або поїздка на двох, або поїздка великою галасливою компанією.
  • Ваш вибір також буде залежати від того, який відпочинок вам подобається? Це може бути як екскурсія з екскурсійною програмою, так і просто пляжний відпочинок на морі, причому цілком можливо два варіанти разом. У першому випадку варто вибрати пакет турів у розважальних та історичних містах; в 2-му ще звернути увагу на інфраструктуру готелю, подумати про те, який комплекс послуг в готелі вам важливіше; в 3-му варіанті звернути погляд на морські курорти, біля екскурсійних центрів?