Відпочинок у Малайзії

Так, Малайзія переважно мусульманська країна, і в цьому контексті важливо виявляти повагу до місцевих звичаїв і традицій. Публічне виявлення кохання неприйнятне у цій країні. Потрібно уникати даавання або приймання чого-небудь лівою рукою та уникати показування пальцем на когось. Також варто знати, що потрібно знімати взуття перед входом до храму або чиєїсь оселі.

Подорож у віддалені східні райони Сабаха, включаючи Семпорну та острови Мабул і Сіпадан, не рекомендується через терористичну загрозу. Також важливо уникати наркотиків, оскільки злочини, пов'язані з наркотиками, можуть навіть призвести до смертної кари.

Для безпечного та всебічного подорожі настійно рекомендується придбати медичне страхування. Це пов'язано з тим, що в деяких регіонах країни можуть виникати проблеми з лихоманкою та малярією.

Караван тур Карлівка тури в Малайзію

Туристи також можуть значно заощадити гроші, замовляючи тури в Малайзію замість покупки окремих квитків на літак та бронюючи готельний номер окремо. Однак важливо вибирати туристичні агентства, які спеціалізуються на наданні турів в Малайзію та інші азіатські напрямки!

Малайзія підходить для відпочинку у будь-який час року. Проте найкращий період для бронювання туру в Малайзію - це з травня по вересень, коли середня температура залишається сприятливою для екскурсійних поїздок. Місяці з листопада по січень є ще одним чудовим часом для бронювання туру в Малайзію, коли відзначаються всі основні святкування, такі як Різдво, Новий рік, китайський Новий рік та Харі Райя Пуаса. Шопоголікам варто відслідковувати час проведення Малайзійського Мега Карнавалу Розпродаж, який відбувається в різні місяці щороку. Ті, хто хоче заощадити, можуть запланувати свої тури на період дощових місяців, щоб скористатися знижками під час міжсезоння.