Тури до Єгипту

Найстаріше місце відпочинку на землі - Єгипет. Це земля, яка породила першу велику цивілізацію і прекрасні піраміди, мінарети і Ніл. Від суданського кордону до Середземного моря, від долини Нілу до дельти, чарівність старого світу пронизує кожен сантиметр території. Туристи, які придбали тур на відпочинок в Єгипті, користуються рідкісною прерогативою увійти в історію і побачити діорами стародавньої імперії, яка правила фараонами. На одному диханні ви отримаєте захоплення і чудо від пірамід, захоплюючих храмів, красивих ієрогліфів та інтригуючих мумій.

Каїр

Каїр вважається позолоченим містом, екскурсійний шарм якого лежить на ідеально яскравих базарах і середньовічних мечетях. Незаперечний факт, що він є зоряним атракціоном і портом заходу для кожного відпочиваючого, який придбав екскурсію по Єгиптю. Його унікальне поєднання середньовічного і сучасного життя відбивається в неймовірному переплетенні хмарочосів з естакадами, і це дає більш захоплюючі враження. Вражаюче задоволення від захоплюючих звуків і визначних пам'яток ринків Imam al-Shafi, Souk al-Gom’a, Цитадель і Мечеть Мухаммеда Алі-паші, безумовно, забезпечить повернення інвестицій в тур.

Луксор

Знову і знову Луксор вибирається в якості головного свята на півдні Єгипту і долини Нілу. Він може багато чого запропонувати, від захоплюючих храмів, стародавніх гробниць і чудових пустель до звивистого річкового ландшафту. Долина царів, Медінет Хабу, Гробниці знаті і Храм Рамессеума притягують до себе, залишається тільки придбати тур.

Хургада

Колись колишнє рибальське село Хургада зараз є найвідомішим курортом для пляжного відпочинку і найпопулярнішим дослідженням морських глибин. Він славиться можливістю випробувати кращий дайвінг і підводне плавання в світі. Загадкова історія і багатство туристичних атрибутів, він розбурхує уяву тисяч відпочиваючих і спокушає їх планувати тут відпочинок, купивши тур.

Шарм-ель-Шейх

Туристический курорт Шарм-ель-Шейх є одним з кращих засобів доступу до дайвінгу в Червоному морі. Здається, що в різнобарвній мозаїці кольори яскравої сучасності змішані з яскравими відтінками типової арабської величі. Приємна погода, білі піщані пляжі, видатні місця для дайвінгу - родзинка курорту.

Розібратися в тонкощах відпочинку в Єгипті, а також обрати тур вам допоможе туристичне агентство КАРАВАН-ТУР.

Туры в Египет с Карловки