Екскурсії до Єгипту

Екскурсії по Єгипту — невід'ємна частина відпочинку будь-якого туриста, який прилетів у цю незвичайну країну. Як свідчать факти, задоволення від побаченого отримує не кожен, і це пов'язано з різними неприємностями, а іноді й небезпечними для здоров'я. Щоб відпочинок приніс багато позитивних вражень і не перетворився на розчарування, потрібно відразу вирішити кілька питань. І головне з них: чи варто економити.
За сформованими традиціями різноманітні екскурсії як по країні, так і за її межами, пропонує приймаюча сторона. Різноманіття і вартість екскурсій безпосередньо залежить від кількості зірок заброньованого вами готелю. Тут ви вже обираєте, куди поїхати: до пірамід Гізи, у Долину царів або на невеликий морський круїз, щоб помилуватися кораловим заповідником. У екскурсійний пакет часто включається все необхідне: вхідні квитки, якщо потрібно, а також гід.
В той же час на вулиці ви зіткнетеся з повним спектром аналогічних пропозицій від інших фірм, значно дешевше і з наявністю страховки. Проте, як гласить приказка, безкоштовний сир тільки у мишоловці. Придбаваючи екскурсійний пакет на вулиці, ви ризикуєте, про що свідчать численні негативні відгуки.
Друге питання стосується любителів самостійно досліджувати країну: чи слід подорожувати наодинці, поза туристичною групою. Головне, чого не варто забувати, - це те, що єгипетське населення глибоко релігійне. Тут багато радикально налаштованих ісламістів, які досить негативно ставляться до іноземців. Є території, недоступні для туризму. Так, при подорожі з Луксора до Абідоса або Дендера необхідно брати таксі, оскільки в регіоні Середнього Єгипту туристам не рекомендується рухатися автобусами. І за цим суворо стежать поліцейські.